KONST / Litografier / Färglitografi 15539200
nr 1553 9200
Anders Fogelin
(1933-1982), Sverige
Hamnen i Kristiansand. Signerad, numrerad 99/360, daterad -75. Färglitografi, bildmått: 42x51 cm, yttermått inklusive ram: 53x51 cm
Anders Fogelin, född 1933, död 1982, svensk målare.
Utrop:
500 kr
måndag 31 juli 2023
kl 20:55:25